Monday 23 May Mon 23 May
Tuesday 24 May Tue 24 May
Wednesday 25 May Wed 25 May
Thursday 26 May Thu 26 May
Friday 27 May Fri 27 May
Saturday 28 May Sat 28 May
Sunday 29 May Sun 29 May
MetCon 07:00 - 08:00 Tobias Lemm 
Open Gym 07:00 - 08:00 Die Schmiede 
Open Gym 08:00 - 09:00 Die Schmiede 
Open Gym 09:00 - 10:00 Die Schmiede 
MetCon 18:00 - 19:00 Tobias Lemm 
Open Gym 18:00 - 19:00 Die Schmiede 
Open Gym 19:00 - 20:00 Die Schmiede 
Strength and Power Kettlebell 19:15 - 20:15 Tobias Lemm 
Calisthenics 07:00 - 08:00 Christian Strauß 
Open Gym 07:00 - 08:00 Die Schmiede 
Open Gym 08:00 - 09:00 Die Schmiede 
Open Gym 09:00 - 10:00 Die Schmiede 
Open Gym 18:00 - 19:00 Die Schmiede 
Strength and Power (Unterkörper) 18:00 - 19:00 Svenja Spoellmink 
Open Gym 19:00 - 20:00 Die Schmiede 
Strength and Power (Oberkörper) 19:15 - 20:15 Svenja Spoellmink 
MetCon 07:00 - 08:00 Christian Strauß 
Open Gym 07:00 - 08:00 Die Schmiede 
Open Gym 08:00 - 09:00 Die Schmiede 
Open Gym 09:00 - 10:00 Die Schmiede 
Open Gym 17:00 - 18:00 Die Schmiede 
Open Gym 18:00 - 19:00 Die Schmiede 
StrongCon 18:00 - 19:00 Svenja Spoellmink 
Open Gym 19:00 - 20:00 Die Schmiede 
MetCon 19:15 - 20:15 Svenja Spoellmink 
Open Gym 18:00 - 19:00 Die Schmiede 
Special 18:00 - 19:30 Tobias Lemm 
Calisthenics 18:30 - 19:30 Sam Smith-Arandia 
Open Gym 07:00 - 08:00 Die Schmiede 
Open Gym 08:00 - 09:00 Die Schmiede 
Open Gym 09:00 - 10:00 Die Schmiede 
MetCon 17:00 - 18:00 Denis Schulte 
Open Gym 17:00 - 18:00 Die Schmiede 
Gewichtheben Einsteiger 18:15 - 19:15 Denis Schulte 
Core Performance 09:00 - 10:00 Melina Dewitz 
Open Gym 09:00 - 10:00 Die Schmiede 
Kidsmove 10:00 - 11:00 Melina Dewitz 
Fight Club 11:00 - 12:00 Cassius Salchow 
Open Gym 11:00 - 12:00 Die Schmiede 
StrongCon 11:00 - 12:00 Svenja Spoellmink 
Open Gym 09:00 - 10:00 Die Schmiede 
MetCon 09:30 - 10:30 Svenja Spoellmink 
Open Gym 10:00 - 12:00 Die Schmiede 
Mobilisation 10:30 - 11:00 Svenja Spoellmink 
Self Defense 11:00 - 12:00 Christian Schläger